Szerszámaink

Néhány főbb rendelkezésünkre álló szerszámaink.

OTDR EXFO

Gyártó: EXFO
Típus: OTDR Max 730C-SM8-VPM2X-RF-Oi

EXFO MAX-730C-SM2EXFO MAX-730C-SM2 kompakt FTTx/PON OTDR
 Támogatott hullámhosszak: 1310/1550 nm 1 porton, 1625 nm szűrt 2 porton, dinamikatartomány: 39/38 dB (9/125 um) és 39 dB (9/125 um). 7″ színes, napsütéses körülményekre optimalizált érintőképernyős kijelző. 2GB belső memória. 2 db USB port, 1 db RJ-45 port. Az OTDR iOLM ready, hardveresen támogatja az iOLM mérést
Opciók, kiegészítők
 VFL Látható fényű hibakereső
  Látható fényű hibakereső: 650nm, 2.5mm univerzális adapterrel
 PM2X PM (Teljesítménymérő)
  Teljesítménymérő: GeX detektorral, SC adapterrel
 VPM2X VFL (Látható fényű hibakereső) és PM (Teljesítménymérő)
 Látható fényű hibakereső: 650 nm, 2,5 mm univerzális adapterrel
Teljesítménymérő: GeX detektorral, SC adapterrel
RFWi-Fi és Bluetooth adatkommunikáció
iOiOLM kiértékelő szoftveropció
iADViOLM Advanced (korábbi IEX opció megfelelője)
iPROiPRO iOLM kiegészítő
iCERTiCERT iOLM kiegészítő – SM és MM Tier-2 hitelesítő nemzetközi szabványok alapján
QUAD

SM port aktiválása MAX-720C-Q1 esetén

 

 
 MaxTester 720CMaxTester 730C
Display7″ (178 mm) outdoor-enhanced touchscreen, 800 x 480 TFT
InterfacesTwo USB 2.0 ports
RJ45 LAN 10/100 Mbit/s
Storage2 GB internal memory (20000 OTDR traces, typical)
BatteriesRechargeable lithium-polymer battery
12 hours of operation as per Telcordia (Bellcore) TR-NWT-001138
Power supplyPower supply AC/DC adapter, input 100-240 VAC, 50-60 Hz
Wavelength (nm)850 ± 20
1300 ± 20
1310 ± 20
1550 ± 20
1625 ± 10
1310 ± 20
1550 ± 20
1625 ± 10
1650 ± 5
SM live port built-in filter1625 nm:
highpass >1595 nm
isolation >50 dB from 1270 nm to 1585 nm
1625 nm:
highpass >1595 nm
isolation >50 dB from 1270 nm to 1585 nm
1650 nm:
bandpass 1650 nm ± 7 nm
isolation >50 dB out of 1650 nm ± 10 nm
Dynamic range (dB)27/29/36/35/3539/38/39/39
Event dead zone (m)Singlemode: 0.7
Multimode: 0.5
0.5
Attenuation dead zone (m)Singlemode: 3
Multimode: 2.5
2.5
PON dead zone3530
Distance range (km)Multimode: 0.1 to 40
Singlemode: 0.1 to 260
0.1 to 400
Pulse width (ns)Multimode: 3 to 1000
Singlemode: 3 to 20 000
3 to 20 000
Launch conditionsEF-compliant 
Linearity (dB/dB)±0.03
Loss threshold (dB)0.01
Loss resolution (dB)0.001
Sampling resolution (m)Multimode: 0.04 to 5
Singlemode: 0.04 to 10
0.04 to 10
Sampling pointsUp to 256 000
Distance uncertainty (m)±(0.75 + 0.0025 % x distance + sampling resolution)
Measurement timeUser-defined (maximum: 60 minutes)
Reflectance accuracy (dB)±2
Typical real-time refresh (Hz)4
GENERAL SPECIFICATIONS
Size (H x W x D)166 mm x 200 mm x 68 mm
Weight (with battery)1.5 kg
TemperatureOperating: -10 °C to 50 °C
Storage: -40 °C to 70 °C
Relative humidity0 % to 95 % noncondensing
SOURCE
Output power (dBm)Multimode: -3
Singlemode: -6
-2.5
ModulationCW, 1 kHz, 2 kHz
Optikai szálhegesztő

Termékkód (gyártói): AI-8C

Márkanév : Signal Fire

Leírás : Az AI-8C szálhegesztő készlet egy praktikus, kompakt, könnyen kezelhető készlet, amely arra készült, hogy megkönnyítse a munkát terepen.

A készlet tartalma:
– szálhegesztő
– szálcsupaszoló
– FTTH kábel csupaszoló
– száltörő
– alkoholos folyadék tárolására/adagolására alkalmas adagoló
– single módusú szál a kalibráláshoz
– hálózati adapter
– beépített líthiumion akkumulátor
– használati útmutató (angol és magyar nyelven is)
– beállító kulcsok
– ecset
– szerelő tálca
– töltő
– tartalék hegesztő elektróda
– hegesztő készülékhez alkalmas kézi fül
– hordtáskához vállpánt
– USB kábel
– hordtáska
– praktikus kisszék a kényelmes használathoz

© 2022 Optikai hálózatszerelés | Minden jog fenntartva